CategoriesWarzywa

Ogrodnictwoztradycjami.pl w prasie

Ogrodnictwo z Tradycjami

Każdego dnia ciężko pracujemy tylko po to, żeby dostarczyć Tobie i Twojej rodzinie pyszne i zdrowe warzywa i zioła. To dla nas nie tylko sposób na życie, ale i wielka satysfakcja. Nasza praca jeszcze bardziej cieszy, jeśli to Ty polecasz nas swoim znajomym. To właśnie tak trafiła do nas Marta, autorka tekstu pt. „Warzywny biznes z tradycjami przez Internet i telefon„, który możecie przeczytać tutaj.

ogrodnictwoztradycjami - warzywa z dostawą do domu Poznań

W artykule opowiadamy m.in. o tym, jak wygląda nasz dzień pracy w gospodarstwie oraz o tym, jak powstał pomys ł dostarczania warzyw do domu po zamówieniu telefonicznym lub internetowym. Mówimy również o naszym najnowszym hicie, którym jest VEGEBOX, czyli skrzynka pełna warzyw na zamówienie. To Ty wybierasz co się w niej znajdzie – my komponujemy skład i wysyłamy pod Twoje drzwi.

Ogrodnictwoztradycjami.pl to wyłącznie uprawy naturalne, bez wspomagaczy i sztucznych nawozów. Hodujemy zapomniane, lecz bardzo cenne odmiany warzyw, a nasze plony cieszą nie tylko oko, ale przede wszystkim smak. Przekonaj się na własnej skórze i skomponuj warzywną skrzynkę dla siebie!

*fot. aut. Ł. Gdak / Strefabiznesu.gloswielkopolski.pl
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *