Ogrodnictwo z Tradycjami

Na zdjęciu dziadek Stasiu, ojciec Henryk oraz wnuk Michał – 1992 r.

Ogrodnictwo z Tradycjami

Od trzech pokoleń dbamy, by nasze produkty spełniały najwyższe wymagania klientów.

Jesteśmy małą, rodzinną firmą z długoletnim doświadczeniem i z dumą możemy chwalić się znaczącą różnicą w jakości oferowanych przez nas wyrobów. Zajmujemy się produkcją wszystkich warzyw sezonowych, sadzonek roślin i ziół, ostrych papryk chilli, habanero oraz wielu innych.

 

Nasze produkty wyróżnia wspaniały smak, który dojrzewa dzięki tradycyjnym metodom uprawy oraz organicznym nawozom takim jak obornik i kompost. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanych ogrodników.

 

W ofercie znajdą Państwo ogromny wybór pomidorów, ziół, a także wiele zapomnianych warzyw jak topinambur, pasternak czy czarna rzepa. Z roku na rok staramy się sukcesywnie wprowadzać nowości, również dzięki sugestiom naszych klientów.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących bogatą w warzywa dietę oraz zdrowy tryb życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Dbamy o naszą naturalną uprawę

Wszystkie warzywa zbieramy własnoręcznie

Ogrodnictwo z Tradycjami

Starannie przygotowujemy zamówienia

Dostarczamy wam warzywa w skrzynkach i torbach wielokrotnego użytku

Ogrodnictwo z Tradycjami

Dostarczamy świeże produkty

Wasze warzywa są zbierane i pakowane w dniu dostawy

Ogrodnictwo z Tradycjami
Ogrodnictwo z Tradycjami
Ogrodnictwo z Tradycjami
Ogrodnictwo z Tradycjami

Dlaczego my?

Wybór ma znaczenie!

Co wyróżnia nas i nasze warzywa?

Nasze warzywa od samego nasionka są produkowane zgodnie z ich naturą. Rośliny rosną w glebie, w systemie płodozmianu, z użyciem wyłącznie organicznych nawozów.
Sadzenie , zbieranie oraz wszystkie zabiegi pielęgnacyjne wykonujemy ręcznie.

Nasze Ogrodnictwo zapoczątkował dziadek Stasiu, po nim pałeczkę przejął tata Henryk, a potem ja- Michał. To ze mną zawsze rozmawiacie:) Od zawsze fascynowała mnie praca, której dosłowne owoce mogłem zbierać, dlatego też ukończyłem technikum rolnicze oraz Ogrodnictwo na Uniwersytecie Przyrodniczym i każdego dnia staram się, by na Waszych progach pojawiły się najlepsze warzywa.

Codziennie aktualizujemy naszą stronę, żebyście mieli jak największy wybór, a Wasze zamówione warzywa wybieramy z ziemi i zrywamy z krzaków dopiero przed dostawą, którą również zajmujemy się sami – dzięki temu macie gwarancję najświeższych warzyw.